ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
Історія

«Концерн «Київпідземшляхбуд» – одна із потужних будівельних компаній України. Підприємство, що веде свою історію з 1936 року, стояло у витоків будівництва перших у Києві водопроводів та інших підземних споруд, укріплювало схили Дніпра.

Майже за столітню історію декілька разів реорганізовувалося і змінювало назву, але незмінним завжди залишалися високі стандарти якості виконання робіт.

1936 рік – організована контора «Гідрошляхбуд»

1948 рік – будівельно-монтажне управління № 4 тресту «Гідрошляхбуд»

1955 рік – будівельне управління № 4 тресту «Головкиївбуд»

1963 рік – cпеціалізоване будівельне управління №4 тресту «Київпідземшляхбуд №1»

1976 рік – «Управління по будівництву тунелів і підземних споруд спеціального призначення» тресту «Київпідземшляхбуд №1».

2000 рік – організована генпідрядна організація «Концерн «Київпідземшляхбуд». Концерн узяв курс на впровадження та реалізацію новітніх технологій у будівництві підземної інфраструктури міст України.

2001 рік – придбані сучасні лінійні щитові кріплення виробництва німецької компанії Emunds und Staudinger Gmbh для прокладки трубопроводів з використанням траншейної технології.

2003 рік – впроваджена в Україні технологія мікротунелювання для будівництва магістральних та вуличних колекторів. Роботи виконуються мікротунельним щитовим комплексом AVN 1200 C Herrenknecht. Разом з партнерами налагоджено виробництво залізобетонних труб діаметром від 400 до 2500 мм методом вібропресування на обладнанні датської компанії Pedershaab. Віднині Концерн використовує для прокладки колекторів за технологією мікротунелювання труби українського виробництва.

2006 рік – Придбана установка Vermeer D 36x50 (США) для прокладання інженерних мереж методом горизонтального спрямованого буріння. Закуплений ще один мікротунельний щитовий комплекс AVN 1200 ХC Herrenknecht. Новий комплекс дозволяє виконувати підземну проходку по складних криволінійних трасах великої довжини.

2007 рік – віднині роботи в умовах тісної міської забудови та збереження історичного ландшафту виконуються на новій установці Vermeer PL 8000.

2008 рік – вперше в Україні налагоджено виробництво залізобетонних труб для мікротунелювання з поліетиленовим вкладишем (поліетиленом високого тиску П/Э 80). Труби використовуються для колекторів, що приймають корозійноактивні стоки. Термін експлуатації таких підземних комунікацій зростає до 50 років. Вперше в Україні використовується сучасна технологія будівництва резервуарів чистої води з обробкою поверхні резервуарів поліетиленом високого тиску П/Э 80, сертифікованого як питний.

 
Всі об'єкти Концерну
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua