ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
17-03-2008

В березні 2008 року «Концерн «Київпідземшляхбуд» завершив будівництво резервуарів чистої води (РЧВ), що споруджені за євростандартами з використанням новітніх технологій і є унікальними не лише у столиці, а і в Україні. Комплекс споруд з водопостачання, до складу якого входять чотири РЧВ, має забезпечити водою масиви Осокорки й Харківський.

Наразі за планом побудовано декілька спеціальних споруд, насосна станція, службово-побутовий комплекс, компресорна, чотири артезіанські свердловини та інше.

Кожний резервуар може вмістити 10 тис. кубів води. Поверхню резервуарів вкрито, з’єднаними спеціальним способом, поліетиленовими листами високого тиску (П/Е80), сертифікованого, як питний. Це підвищує надійність конструкції (виключає попадання підземних вод та небезпечних хімічних сполук), покращує експлуатаційні якості, економить кошти міського бюджету, адже гарантія безпеки та бездоганної роботи складає не менш 50 років.

Вода в питні резервуари потраплятиме з чотирьох артезіанських свердловин та Деснянської водозабірної станції. За допомогою резервуарів чистої води відбуватиметься регулювання подачі води у будь-який час доби, незалежно від кількості її споживання.

Архів новин

 
Всі об'єкти Концерну
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua