ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
11-06-2009
Делегація фахівців Концерну брала участь у роботі VII Міжнародного Конгресу і технічної виставки «ЕТЕВК-2009» (1-5 червня, Крим, м. Ялта).
Конгрес присвячений питанням екології, технології і економіки у водопостачанні та водовідведені. У ході роботи обговорювалися основні напрямки розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України.
 
Концерн, у черговий раз, представив свої роботи з будівництва і реконструкції інженерних мереж. Особлива увага приділена технології мікротунелювання та захисту залізобетонних поверхонь за допомогою поліетилена.
На виставковому стенді пройшла презентація, у якій взяли участь перший заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України Мазурчак О.В. і перший заступник міністра ЖКХ Автономної Республіки Крим Саліев Е.І.
Проведені переговори із представниками обласних комунальних підприємств і ведучих проектних організацій України.
Вперше представлена нова продукція Концерну - залізобетонна труба-оболонка великого діаметру.

Виставка показала, що «Концерн «Київпідземшляхбуд» зберігає лідируючі позиції на українському ринку будівництва підземної інфраструктури. Сьогодні існує величезна потреба в застосуванні технологій Концерну в різних регіонах України. Представники підприємств комунального господарства виявляють велику цікавість до нових технологій, зокрема до мікротунелювання та нових методів санації.Архів новин

 
Всі об'єкти Концерну
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua