ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
9-12-2010

Сьогодні ми говоримо про повне завершення робіт з будівництва та введення в експлуатацію магістрального водоводу по вул.Артема (від вул.Глибочицької до вул.Володимирської). Загальна довжина магістралі – 2561 м. Стальні труби водогону діаметром 900 мм у футлярі знаходяться в спеціально побудованому тунелі, що гарантує надійну роботу водогону не менш 30 років.
Новозбудований водовод забезпечить подачу необхідного об’єму води для надійного господарського водопостачання існуючої та перспективної забудови центра міста.
Про будівництво цього об'єкту та перспективи розвитку підземної інфраструктури Києва говорили Голова Київської міської державної адміністрації Попов Олександр Павлович та генеральний директор Концерну Гальчук Анатолій Павлович.
Прокладання магістралі проводилося в непростих умовах: складні гідрогеологічні умови, насиченність інженерними комунікаціями, відсутність комунікаційних коридорів, щільна міська забудова.
Фахівці Концерну професійно та відповідально підійшли до реалізації цього проекту. Грамотне поєднання  безпросадочних технологій будівництва підземних мереж з інноваційною технологією безтраншейної проходки – мікротунелюванням  дозволили здійснити проходку на глибині 15 м та зберегти естетику міського ландшафту, цілісність історичної забудови центру міста звести до мінімуму перешкоди руху транспорту та жителів цього району. 

Архів новин

 
Всі об'єкти Концерну
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua