ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
30-03-2018

Багаторічна реконструкція каналізаційного колектору в Оболонському районі Києва завершена успішно. Концерн «Київпідземшляхбуд» (КПШБ) провів повну заміну залізобетонних труб аварійного колектору на сучасні склопластикові конструкції. Реконструкцію вдалося виконати завдяки своєчасним антикризовим рішенням, а також злагодженій роботі команди генерального підрядника з міськими службами.

 700_rus.jpg

Реконструкція каналізаційної системи пройшла по вул. Сім'ї Кульженків (колишня вул. Дегтяренка). Старий колектор потребував капітального ремонту, оскільки через зношеність труб існував значний ризик аварій. Залізобетонні труби за роки експлуатації були пошкоджені корозією на 65-75%.

 info_ukr_slice_1мал.jpg

На етапі підготовки до реалізації проекту було прийнято рішення щодо прокладання нового трубопроводу (загальна протяжність - 1592 м) і оглядових камер зі склопластикових труб, армованих скловолокном. Вибрані конструкції пластичні й зручні в монтажі в умовах міської забудови, крім того, вони стійкі до перепаду температурних режимів і забезпечують безаварійність експлуатації (траса колектора прокладена під дорожнім полотном). Термін експлуатації такої каналізації більше 50 років.

Ремонтно-будівельні роботи ускладнювалися тим, що частково нові труби прокладалися на місцях старого колектора в умовах близького залягання підземних вод та у безпосередній близькості від газового трубопроводу.

 info_ukr_slice_2 мал.jpg

Щоб складні ремонтні роботи були виконані у встановлені терміни, новий керівник КПШБ Василь Веселий провів необхідні узгодження з адміністрацією Оболонського району, керівництвом міста і муніципальними службами. Концерн у співпраці з фахівцями проектної організації розробив інженерні рішення, які і дозволили оперативно завершити реконструкцію важливого інфраструктурного об'єкта.

 

«Колектор, який ми будували кілька років, був дуже непростим. Підземні комунікації - це велика відповідальність. Виникали непередбачувані ускладнення і з технічною стороною реалізації проекту, і з фінансуванням. Але у КПШБ є 80-річний досвід подолання технологічних труднощів і чудова команда інженерів, менеджерів, працівників. Все зроблено на совість, як завжди. Київ може на нас розраховувати!» - запевнив власник підприємства Василь Веселий.

 

Архів новин

 
Всі об'єкти Концерну
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua