ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
24-04-2018

SIM_2369.JPG

Представники громадського об'єднання «Справа» разом з колективом КПШБ 24 квітня 2018 року пересадили дерева-меморіали в пам'ять 15 бійців, які загинули в АТО. Акція «Дерево пам'яті» триває вже три роки, й покликана увічнити подвиг українських воїнів, які пали у бойових діях на сході країни. На честь кожного загиблого висаджується клен з іменною табличкою у вигляді армійського жетона.

Координатор Всеукраїнської акції «Дерево пам'яті»  розповіла, що, попри регулярний догляд за висадженими раніше деревами, приживаються не усі з рослини, деякі погано переносять літню спеку чи зимові заморозки. Якщо саджанці гинуть, активісти обов'язково висаджують нові, щоб ланцюг пам'яті не переривався.

Вона також зазначила: «Три роки тому, починаючи безстрокову акцію на честь захисників України, ми передбачали, що зіткнемось зі складнощами, але мусимо робити усе можливе, щоб створені нами меморіальні алеї жили. Цієї весни ми пересаджуємо дерева дякуючи фінансовій та організаційній допомозі від бізнесмена Василя Веселого та колектива Концерну «Київпідземшляхбуд»».

Акція «Дерево пам'яті» присвячена бійцям з різних регіонів України. Сьогодні у самому серці столиці активісти ГО «Справа» разом з працівниками КП УЗН «Зеленбуд» пересадили 15 червоних кленів: 7 – перед Жовтневим палацом, 3 – біля пам'ятника В. Лобановському, 5 – на перехресті вул. Грушевського та Петровської алеї.

Активісти сподіваються, що такі живі меморіали стануть нагадуванням наступним поколінням про подвиг захисників Батьківщини, допоможуть відчути родинам загиблих бійців підтримку та співчуття, дадуть надію на нове життя та процвітання.

Під час вшанування пам'яті загиблих бійців Василь Веселий, власник Концерну «Київпідземшляхбуд», підкреслив: «Обов'язок кожного чоловіка – посадити дерево заради продовження життя на землі. Воїни, які віддали свої життя за Україну, не зможуть уже цього зробити, тому колектив КПШБ вирішив приєднатись до акції «Дерево пам'яті» та висадити клени на честь героїв. Співробітники підприємства готові допомагати активістам ГО «Справа» доглядати за саджанцями й надалі. Ця алея – місце, куди зможуть прийти родичі та близькі загиблих бійців, де будуть гуляти наші діти й онуки, коли в Україні настане довгоочікуваний мир».

Архів новин

 
Всі об'єкти Концерну
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua