ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
 
Реконструкція Шліхтеровського каналізаційного колектора в м. Києві
Всі об'єкти Концерну

Термін будівництва: 12.2011 – 12.2014 рр.

Загальна довжина ділянок колектора без підключень: 4279 м

Діаметр колектора: 600-700-900-1250-1450-2450 мм

Пропускна спроможність: 162,9 - 3521,0 л/с

Метою проекту є реконструкція каналізаційного колектора по вул. Шліхтера у зв’язку з його фізичним зносом, спричиненим газовою корозією залізобетонних труб.

Існуючий самопливний колектор – колектор міжрайонного значення централізованої системи господарчо-побутової каналізації. Він був побудований у 1964-1965 рр., відноситься до найстаріших колекторів Лівобережної частини м. Києва. Спочатку колектор збирав і відводив стічні води з промислово-комунального району «Воскресенський», пізніше були підключені масиви «Русанівка» та «Березняки».

Аналіз містобудівної ситуації по трасі існуючого колектора, його технічного стану, розрахунки гідравлічних навантажень та перевірка пропускної спроможності існуючого колектора показали доцільність часткового будівництва нового колектора замість існуючого та часткової санації існуючого колектора.

На період реконструкції скидку частини стічних вод буде переведено в басейн Каунаського самопливного колектора. Для відводу існуючих стоків з території промислових підприємств та комунальних об’єктів, на час виконання будівельних робіт передбачається влаштування тимчасових каналізаційних напірних станцій.

Існуючий колектор знаходиться у передаварійному стані.  Оглядові камери внаслідок газової корозії мають  значні пошкодження, у зв’язку з чим їх під час реконструкції буде побудовано із монолітного залізобетону з використанням посиленого армування. Внутрішня поверхня камер буде захищена профільованими поліетиленовими листами  високого тиску. Антикорозійне покриття передбачене і для зовнішньої поверхні камер,  і для металевих елементів конструкцій.

Реконструкція колектора здійснюється частково відкритим способом, а також за допомогою безтраншейних технологій: мікротунелювання щитовим комплексом AVN 1200, продавлювання, щитова та штольнева проходки, та за допомогою санації існуючих трубопроводів.

Для реконструкції траси колектора будуть використовуватись  залізобетонні труби для мікротунелювання з поліетиленовим вкладишем та тонкостінні залізобетонні труби-оболонки з поліетиленовим вкладишем.

Траса самопливного колектора розташована в межах заплавної та частково надзаплавної тераси р. Дніпро і характеризується наявністю підземних вод, тому проведення робіт здійснюється під захистом будівельного водозниження глибинними водознижувальними свердловинами.

Sclihtera_stvol.jpg

Sclihtera_zatyajka.jpg

Sclihtera_steir.jpg


 

 
 
 
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion
«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01015, Київ, вул. Лейпцизька, 3-а
 Тел.:+380 (44) 461-96-88
 Факс: +380 (44) 461-97-84
office@kpsb.com.ua