ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
 

Реконструкція самопливного каналізаційного колектора по вул. М. Лебедєва в м. Києві

Всі об'єкти Концерну

Термін будівництва: 01.2011 – 05.2013 рр.

Довжина колектора: 1322 п.м.

Діаметр колектора: 2400мм.

Пропускна спроможність: 1600 м.куб/сек. (138 240 м.куб/добу)

Мета проекту – санація каналізаційного колектора по вул. Лебедєва від існуючої камери гасіння, розташованої по вул. Попудренка до існуючої камери Ново-Дарницького каналізаційного колектора, розташованої на перетині вул. Червоногвардійської та Карельського провулку. Санація на всій ділянці реконструкції виконується тонкостінною залізобетонною трубою Д=2000 мм з внутрішнім поліетиленовим вкладишем для антикорозійного захисту.

Каналізаційний колектор по вул. Лебедєва побудований і прийнятий в експлуатацію в 1986 році. Траса колектора проходить по вул. Лебедєва, пров. Карельському від  вул. Попудренко до вул. Червоногвардійської. Колектор побудований методом щитової проходки з облицюванням тунелю збірними залізобетонними тюбінгами із наступним влаштуванням внутрішньої обробки. Каналізаційний колектор прокладений в лівобережній частині заплави р. Дніпро в складних інженерно-геологічних умовах на глибині 8,0 – 11,0 м. і призначений для самопливного відведення побутових стічних вод.

Внаслідок газової корозії була порушена герметизація залізобетонних конструкцій і виникли тріщини різної величини, через які почався виніс ґрунту в тіло колектора, який накопичується у вигляді  осаду і мулу.

Відновлення каналізаційного колектора виконується методом затягування в нього тонкостінних залізобетонних труб-оболонок діаметром 2000 мм з внутрішнім поліетиленовим  вкладишем для антикорозійного захисту. Залізобетонні труби-оболонки з поліетиленовим вкладишем мають високі експлуатаційні властивості: міцність, герметичність, надійні з‘єднання, корозійну стійкість.

Існуючі камери також знаходяться в незадовільному стані і потребують реконструкції шляхом заміни внутрішніх залізобетонних конструкцій і влаштуванням антикорозійного захисту з поліетиленових листів. По трасі колектора підлягає реконструкції 6 оглядових камер.
lebedeva.jpg

 
 
 
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua