ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
 

Прокладання дощової каналізації по об’єкту:  "Житлова та громадська забудова з автовокзалом на території по вул. Кільцева дорога, вул. Теремківській та Жулянській у Голосіївському районі міста Києва"

Всі об'єкти Концерну

Термін будівництва: з 07.2013р.

Довжина колектора, що будується: 170,5 м

Мета будівництва – прокладання нової дощової каналізації для збирання природних стічних вод у новому багатофункціональному комплексі Respublika.

Respublika – це масштабний проект будівництва, що включає житловий комплекс, об’єкти соціальної інфраструктури, торгівельні центри та розважальний комплекс.

Дощова каналізація будується закритим способом методом мікротунелювання щитом AVN 1200С. По всій трасі передбачено будівництво 4 оглядових камер.

На ділянці від проміжного ствола К-7 до приймального ствола К-5 (довжиною 114 м) побудований трубопровід дощової каналізації додатково санується склопластиковими трубами Д=1000мм. Склопластикові труби затягуються в побудований тунель електролебідкою з використанням ковзаючих пластмасових опор. Для заповнення міжтрубного простору на цій ділянці використовують бетонну суміш.

 
 
 
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua