ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
Спеціальні види робіт

Будівельне водозниження

Будівельне водозниження найчастіше здійснюється при облаштуванні котлованів і траншей, оскільки в багатьох випадках споруди і мережі водопостачання і водовідведення зводять або в безпосередній близькості від водоймищ, або в умовах обводнених та нестійких ґрунтів.

Фахівцями «Концерну Київпідземшляхбуд» проводиться водозниження двома способами: установкою вакуумного водопониження, укомплектованою голкофільтрами або глибинними насосами, встановленими у водопонижуючих свердловинах.

Спосіб водозниження і буріння свердловин, їх розміщення, кількість і конструкція фільтрів залежить від особливостей і умов залягання ґрунтів, рівня ґрунтових вод, розмірів осушуваної зони, сили водоносного горизонту, способів виконання земляних робіт, відстані до найближчих будівель та ін.

Контроль рівня ґрунтових вод в процесі виконання робіт здійснюється системою п'єзометричних свердловин.

Штучне заморожування ґрунтів

Фахівці Концерну при проведені будівельних робіт застосовують технологію штучного заморожування ґрунтів — створення штучної міцної і водонепроникної огорожі будь-якої форми із заморожуваного ґрунту, що перешкоджає проникненню ґрунтової води або водонасичених нестійких ґрунтів у котлован. Для заморожування по периметру котловану у водоносні грунти опускають заморожуючі колонки, що з’єднуються з холодильною станцією. В процесі теплообміну температура у ґрунті поступово знижується до повного замерзання. В результаті утворюється суцільний і замкнутий масив замороженого ґрунту навколо котловану. Холодильна станція працює протягом всього періоду будівництва. В якості холодоагенту в холодильних станціях найчастіше використовують аміак, іноді фреон або рідкий азот.

 
Всі об'єкти Концерну
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua